EXPO-PLAN Stoiska targowe Poznań

zabudowa targowa

Wierzymy, że starannie zaplanowana i wykonana z dbałością o detale zabudowa targowa może zjednać inwestorowi mnóstwo klientów. Eventy biznesowe ściągają też potencjalnych współpracowników. Dlatego priorytetem jest, by wyróżnić się na tle konkurencji i zbudować stoisko wystawiennicze, które będzie działać jak magnes na wszystkich gości eventu.

Rodzaj zabudowy targowej uzależniony jest od potrzeb firmy i charakteru eventu. Stoiska standardowe świetnie się sprawdzą jako punkty ekspozycyjne lub informacyjne. Ich głównym celem jest reklamowanie marki lub towaru. Jednocześnie muszą być one możliwie najbardziej funkcjonalne, dlatego posiadają półki, podesty oraz lady, na których można rozłożyć materiały promocyjne (na przykład ulotki lub cukierki z logo firmy).

Stoiska półwyspowe mają otwartą konstrukcję, co ułatwia klientom przemieszczanie się, a przedstawicielom handlowym nawiązanie luźnej rozmowy. Podobnie wyglądają stanowiska narożne. Ich dwukierunkowe otwarcie powiększa optycznie przestrzeń zabudowy targowej, a zarazem sugeruje przechodzącym obok ludziom, że pracownicy są gotowi do rozmowy i chętnie udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania.

Dla wymagających i dużych inwestorów, planujących większe akcje marketingowe proponujemy zabudowę targową piętrową oraz wyspową. Oba rozwiązania zapewnią dużo miejsca dla odwiedzających klientów, a zarazem zapewnią stanowiska do specjalistycznych konsultacji. Parter służy wtedy do celów reklamowych, a piętro przeznaczone jest do rozmów handlowych. Przykładowo, firma oferująca wycieczki zagraniczne dół zabudowy wykorzysta do rozłożenia tematycznych akcesoriów (leżaków i parasoli) oraz wyświetlenia zdjęć z ciepłych krajów. Na górze zaś klienci, których zachęciła promocja, będą mogli wykupić wczasy.

Wybierając nasze usługi, mogą być Państwo pewni, że w dziedzinie zabudowy targowej jesteśmy:

  • Solidni – wywiązujemy się terminowo ze wszystkich zleceń i dokładamy starań, by stawiane przez nas stoiska spełniały wszystkie wymagania bezpieczeństwa, a ponadto były funkcjonalne i estetyczne.
  • Kreatywni – zawsze staramy się nie tylko realizować pomysły inwestorów, ale też proponujemy alternatywne rozwiązania, które wzbogacają zabudowę targową i czynią ją jeszcze atrakcyjniejszą.
  • Zorientowani na klienta – projektując zabudowę targową, staramy się myśleć jak klient, wczuć się w jego sytuację, przewidzieć, co zachęci go do odwiedzenia stoiska i nawiązania relacji z naszym inwestorem.

Zapraszamy do kontaktu wszystkie firmy. Zapewniamy, że korzystając z naszych usług, będą Państwo kolejnymi inwestorami, którzy dzięki efektownej zabudowie targowej wskoczyli na tory biznesowego sukcesu.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

„Przedstawiane propozycje zabudowy charakteryzują się zawsze indywidualnością oraz innowacyjnym podejściem do tematu. Wykonanie zabudowy przebiegało sprawnie i terminowo, zgodnie z otrzymanym projektem i wizualizacją.”

Julian Krupski
Prezes, FENIX SYSTEMS Sp. z o. o.