EXPO-PLAN Stoiska targowe Poznań

projekty stoisk targowychZabudowa, która będzie odpowiednio dostosowana do wizerunku Twojej firmy, pomoże Ci rozreklamować swoje usługi lub towary i dotrzeć do coraz większej liczby klientów.

Grupy docelowe

Projekty stoisk targowych powinny być zrealizowane w taki sposób, aby od początku przyciągały klientów. Muszą korzystać z odpowiednich rozwiązań, by realizować potrzeby danej grupy docelowej. Młodzi ludzie chętniej odbierają przekaz nadawany za pomocą nowoczesnej technologii. Starsi wolą bardziej tradycyjne formy, takie jak plakaty lub ulotki.

Dlatego projektowanie stoisk targowych wymaga przeanalizowania konkretnych potrzeb naszego klienta, zrozumienia do kogo kierowane są dane usługi i jakiego środka przekazu powinno się używać. Staramy się, aby nasze punkty sprzedaży były doskonałą inwestycją marketingową. Właściwie przygotowana zabudowa wpływa na odbiór firmy przez klientów, pomaga w budowaniu pozytywnego wizerunku marki i pozwala zapisać Ci się w świadomości odbiorców.

Cel danej zabudowy

Zależnie od indywidualnych potrzeb danej firmy, nasze projekty stoisk targowych będą dostosowane do jej celu. Może to być zarówno reklama produktu, promocja nowej usługi, która zaangażuje niektórych odwiedzających, jak i akcja, mająca na celu poznanie opinii konsumentów na temat danej oferty.

Wybór odpowiednich mebli jest kluczowym elementem projektowania stoiska targowego. Gdy akcja będzie opierała się na dłuższej rozmowie z klientem, warto zapewnić mu kanapę lub wygodny fotel do siedzenia. Promocje mające na celu wyeksponowanie towaru będą wymagały użycia gablot i szafek, a reklamy polegające na przeprowadzeniu show przy użyciu nowoczesnych technologii, będą potrzebowały odpowiedniej ilości wolnego miejsca na prezentację. Ważną rolę odgrywają również ozdobne detale, których zadaniem jest przyciągnięcie uwagi odwiedzających.

Projektowanie stoisk targowych jest naszą pasją również ze względu na to, że nigdy nie ma dwóch takich samych zabudów, każde zlecenie jest wyjątkowe, a ilość pomysłów nieskończona. Dlatego często tworzymy zabudowy wyposażone w kąciki dla dzieci, wygodne kanapy, siedzenia, półki z produktami lub wielkie, eleganckie gabloty eksponujące towar.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW!

„Projekty wyróżniają się dużą oryginalnością i nowoczesnością, a realizacje zabudowy stoiska cechują się wysoką jakością i estetyką wykonania. Wszelkie prace wykonane były należycie i zgodnie z założonym harmonogramem.”

Paulina Koźbiał
Specjalista ds. Marketingu, AMAGO Sp. z o. o.