EXPO-PLAN Stoiska targowe Poznań

o firmie

EXPO-PLAN Poznań to dynamicznie rozwijająca się firma świadcząca usługi reklamowe na najwyższym poziomie. Naszą specjalnością jest projekt, zabudowa stoisk targowych i wystawienniczych. Posiadamy koncesję Zarządu Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Działalność rozpoczęliśmy w roku 1994. Od tamtego czasu zdobywamy cenne doświadczenie wykonując rozmaite stoiska wystawowe. Tworzymy zespół zgranych, kompetentnych i dobrze zorganizowanych pracowników, zorientowanych na sukces naszych klientów.

Projektujemy i kompleksowo przygotowujemy stoiska targowe. Dokładamy wszelkich starań, aby cechowały się one ciekawymi rozwiązaniami architektonicznymi, oryginalnymi detalami i elementami wyposażenia, jak również nowatorskim podejściem do nowoczesnej aranżacji przestrzeni. Nasze stoiska wystawiennicze wyróżniają się na tle konkurencji i skutecznie skupiają wzrok potencjalnych klientów lub współpracowników.

Oferta firmy EXPO-PLAN obejmuje stoiska wystawiennicze charakterystyczne dla systemów OCTANORM, Maxima, Trisystem oraz nieco bardziej śmiałe stoiska targowe będące doskonałym połączeniem różnorodnych materiałów, zapewniających widowiskowe i estetyczne wykończenie.

Jesteśmy przekonani, że świadczone przez nas usługi reklamowe i proponowane stoiska targowe sprostają Państwa wysokim oczekiwaniom. Naszym atutem jest własne zaplecze transportowe, magazynowe i warsztatowe. Jeśli zatem planują Państwo wziąć udział w imprezach targowych na terenie Polski, jak również całej Europy, z prawdziwą przyjemnością zaprojektujemy i stworzymy dla Was stoiska targowe i przedstawimy bardzo szczegółową ofertę z zakresu wykonania.

Firma EXPO-PLAN Poznań serdecznie zachęca do współpracy. Zapewniamy, że oferowana przez nas zabudowa stoisk targowych oraz świadczone usługi reklamowe pomogą w realizacji wszelkich celów marketingowych Waszego przedsiębiorstwa.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW!

„Przedstawiane propozycje zabudowy charakteryzują się zawsze indywidualnością oraz innowacyjnym podejściem do tematu. Wykonanie zabudowy przebiegało sprawnie i terminowo, zgodnie z otrzymanym projektem i wizualizacją.”

Julian Krupski
Prezes, FENIX SYSTEMS Sp. z o. o.