EXPO-PLAN Stoiska targowe Poznań

budowa stoisk targowych

Chcesz wyeksponować swoją firmę w trakcje pokazów i wydarzeń branżowych? Z nami możesz zaprezentować swoje usługi w odpowiednim świetle, aby zaciekawić klientów i zachęcić ich do podejścia właśnie do Ciebie.

Naszą specjalizacją jest budowa stoisk targowych, które będą zaprojektowane i wykonane w taki sposób, by konstrukcje były urzeczywistnieniem Twoich wizji.

Stoiska bezpieczne i funkcjonalne

Dokładamy wszelkich starań by budowa stoisk targowych przebiegała sprawnie, a nasze produkty spełniały wszystkie wymogi bezpieczeństwa. Zapewniamy rozwiązania, które są funkcjonalne, jak i skuteczne.

Najważniejszym czynnikiem, który decyduje o wyglądzie ostatecznego projektu jest to, co Twoja firma pragnie osiągnąć podczas konkretnego wydarzenia. Jeśli Twoim celem jest pokazanie nowego produktu, doradzimy jego odpowiednią ekspozycję. Jeśli najważniejsze są rozmowy z klientami, stoisko targowe, które budujemy, powinno zachęcać klientów do zatrzymania się na dłużej, zapewniając odwiedzającym warunki do wygodnego siedzenia.

Dla kogo stoisko?

Ważna jest grupa docelowa, do której firma kieruje swoje oferty. Cześć odwiedzających chętniej przyjmie projekty wykorzystujące nowoczesną technologię i multimedia, podczas gdy inni mogą poczuć się nieco onieśmieleni. Z większym zainteresowaniem spotykają się przeważnie reklamy interaktywne, jednak nie stanowi to reguły i zależy od danej branży lub temperamentu klientów.

Duży wypływ ma wizerunek Twojej firmy, gdyż to on ostatecznie wpłynie na styl w jakim zbudujemy stoisko targowe. Jeśli przedsiębiorstwo prezentuje bardziej klasyczne rozwiązania, potrzebujesz stonowanej, tradycyjnej oprawy. Gdy stawia na nowoczesne technologię lub obsługę klienta, futurystyczny wizerunek sprawdzi się znacznie lepiej. Oczywiście wszystko zależy od indywidualnych potrzeb i gustów klienta.

Chociaż każde zlecenie rozpoczynamy od dokładnego poznania potrzeb danej firmy i pomysłów jej pracowników, to zawsze tworzymy także alternatywną propozycję. Ma ona na celu ukazanie klientowi innej perspektywy i umożliwienie wyboru, nim rozpocznie się budowa stoiska targowego.

Nasza firma ma swoją siedzibę w Poznaniu, ale działamy na pokazach odbywających się w całym kraju.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

„Przedstawiane propozycje zabudowy charakteryzują się zawsze indywidualnością oraz innowacyjnym podejściem do tematu. Wykonanie zabudowy przebiegało sprawnie i terminowo, zgodnie z otrzymanym projektem i wizualizacją.”

Julian Krupski
Prezes, FENIX SYSTEMS Sp. z o. o.